meklēt
ILU_IL_Produktmotiv_Isolink_VHF-Betonfassade_16z9_FHD.jpg

Fasāžu stiprinājumi dizaina mainīgumam.Schöck Isolink®.

Schöck ir pazīstams termisko pārtraukumu speciālists visās izolācijas jomās, un atbalsta kronšteinu konstrukcijas elementus. Schöck Isolink® paplašina šo fasāžu kompetenci – nodrošinot dizaina brīvību un atbilstošo dizaina jautājumu meistarību.

lasīt vairāk

Pieeja klasiskām vērtībām

Mēs esam paplašinājuši savu produktu klāstu, balstoties uz esošo Thermoanker kodolā izolētām betona sienām, un ieviesām to Schöck Isolink® produktu saimē. Tagad tā ietver jaunu termisko pārtraukumu stiprinājumu mitruma aizsardzības apšuvuma fasādēm, kas ne tikai lieliski papildina produktu klāstu, bet arī sniedz lielāku brīvību dizaina un materiālu izvēles ziņā.

Nekādu termisko tiltu pie fasādes stiprinājumiem

EnEV enerģijas taupīšanas noteiktās prasības ir palielinājušas pieprasījumu pēc produktiem, kas samazina termisko tiltus. Šīs prasības vairs nav iespējams ievērot tikai ar biezāku izolāciju, jo termiskās izolācijas slāņa palielināšana palielina arī termisko tiltu efektu. Piemēram, kodolā izolētām betona fasādēm un mitruma aizsardzības apšuvuma fasādēm termiskie tilti tiek radīti ar stiprinājumiem no nerūsoša tērauda vai alumīnija. Kā “Sertificēts pasīvās mājas komponents”, Schöck Isolink® ar savu stiklašķiedras kompozīta dizainu garantē uzticamu termisko atdalīšanu. 

Attīstība sadarbībā ar mūsu klientiem

Kad runa ir par Schöck Isolink® attīstīšanu mitruma aizsardzības apšuvuma fasādēm, mēs sākām, aprunājoties ar cilvēkiem, kuri katru dienu saskaras ar fasādēm: mūsu klientiem. Sadarbība ar pieredzējušiem arhitektiem un fasāžu inženieriem ļāva mums noteikt skaidras vajadzības.

Tehniskais apliecinājums

Visi Schöck Isolink® produkta tipi ir testēti un apstiprināti Vācijas Celtniecības inženierijas institūtā (DIBt).

BIL_MA_Umantas--Mindaugas-2017_16z9_FHD.jpg
Ja jums rodas jautājumi vai vēlaties personisku konsultāciju, lūdzu, sazinieties ar:

Mindaugas Ūmantas

Neužmirštuolių g. 2-29

LT-04124 VIĻŅA